Zapraszamy do współpracy placówki takie jak żłobki, przedszkola, szkoły, szpitale  zainteresowane poszerzaniem wiedzy związanej ze spektrum autyzmu oraz wad rozwojowych

Prywatna poradnia psychologiczno pedagogiczna PROGRESS

Poradnia Progress jest placówką niepubliczną wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Oferuje kompleksową diagnostykę psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną, a także integracji sensorycznej. Wydaje opinie psychologiczno- pedagogiczne respektowane przez placówki światowe.

Kompleksowy marketing dla firm

Choć nasze pomysły rodzą się w biurze w Gliwicach, współpracujemy z klientami z całej Polski. Obsługujemy wielkie korporacje i małe firmy z różnych branż, poszukujące sprawdzonych i niestandardowych rozwiązań marketingowych. Pod marką VIS Media działamy od 2009 roku, ale jesteśmy specjalistami z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży.

Troszczymy się o Ciebie i Twoich bliskich!

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim przebywającym pod naszą opieką poczucia bezpieczeństwa, komfortu oraz przyjaznej, domowej atmosfery. Troszczymy się najlepiej jak potrafimy o wszystkich zgłaszających się do naszej placówki oraz wypisywanych pacjentów, gwarantując im potrzebną opiekę na okres rekonwalescencji.

Zapytania odnośnie współpracy prosimy kierować do

zapraszamy

Adres

Gliwice ul.Cichociemnych 18

Telefon

577 044 188

Email

autyzmmozemywiecej@gmail.com