jesteś fundamentem

strefa rodzica

uważność * obserwacja* rozwój

Twoja rola

warsztaty

Organizujemy warsztaty ze specjalistami, z doświadczonymi ekspertami aby poszerzyć Twój wachlarz możliwości wsparcia dziecka.

zajęcia relaksacyjne

Z myślą o potrzebach psychicznych Rodziców, pragniemy zaproponować im zajęcia skierowane specjalnie dla nich w postaci jogi. Ćwiczenia znakomicie wpływają na utrzymanie wewnętrznego balansu oraz kondycji fizycznej.

beach-1867271_1920

konsultacje

Masz możliwość spotkania indywidualnego ze specjalistami, omówienia tego co niepokoi Cię w zachowaniu dziecka, zdiagnozowania oraz dobrania odpowiedniego pakietu terapeutycznego.

rozwój osobisty

Nasze życie jest tak naprawdę ścieżką rozwoju. Wszystko dzieje się po coś, każda sytuacja w naszym otoczeniu jest ważną informacją dla nas samych. Rozwój mentalny motywuje, sprawia, że patrzysz z innej perspektywy na wszystko. Tym samym masz większe spektum możliwości.

Rodzicem być

Nikt nie uczy nas BYĆ rodzicem, wszystkiego uczymy się w drodze życiowej. 

Rodzicielstwo to prawdziwa sztuka, to zaszczyt wprowadzać nowe życie do życia. 

Żyjemy w bardzo niespokojnym świecie, pełnym wyzwań dnia codziennego. Często gubimy w nim samych siebie. Nieustanny wyścig z czasem prowadzi do tego, że wiele nam umyka, często nie zauważamy tego co ważne. 

Nasze jedzenie zamieniło się w truciznę naszpikowaną metalami ciężkimi, nasze relacje stały się zbiorem ugniecionych emocji. To tylko dwa małe aspekty tego w czym jesteśmy. 

Wszelkie nieprawidłowości w rozwoju naszych dzieci są właśnie następstwem, rezultatem powyższego.

slider8

ROZWIJAJĄC SIEBIE, ROZWIJASZ SWOJE DZIECKO

Uważność i obserwacja jest kluczem w całej podróży rozwojowej nie tylko Twojego dziecka ale i Twojej. 

Pamiętaj, że masz wpływ na siebie i swoje reakcje, tym samym na reakcje swojego dziecka.

 

razem możemy więcej

poznaj nas lepiej